Hotel Athina San Stefano

Hotel Athina San Stefano - letecký zájazd - Korfu, Agios Stefanos Hotel Athina San Stefano - letecký zájazd - Korfu, Agios Stefanos Hotel Athina San Stefano - letecký zájazd - Korfu, Agios Stefanos Hotel Athina San Stefano - letecký zájazd - Korfu, Agios Stefanos Hotel Athina San Stefano - letecký zájazd - Korfu, Agios Stefanos Hotel Athina San Stefano - letecký zájazd - Korfu, Agios Stefanos Hotel Athina San Stefano - letecký zájazd - Korfu, Agios Stefanos Hotel Athina San Stefano - letecký zájazd - Korfu, Agios Stefanos Hotel Athina San Stefano - letecký zájazd - Korfu, Agios Stefanos Hotel Athina San Stefano - letecký zájazd - Korfu, Agios Stefanos Hotel Athina San Stefano - letecký zájazd - Korfu, Agios Stefanos
Destinácia: Grécko, Korfu, Agios Stefanos
Kód zájazdu: 623185
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Hotel Athina San Stefano

TV bicykle volejbal internet, WiFi internet, WiFi vodné športy na pláži plážový servis detský bazén chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 100 m
Vzdialenosť od letiska: 45 km
Vzdialenosť od pláže: 0 m
Rýchly popis:
Menší hotelový komplex s príjemnou atmosférou situovaný priamo na širokej piesočnatej pláži na severozápadnom pobreží ostrova Korfu, v pokojnom stredisku Agios Stefanos, s veľmi pekným výhľadom do okolia a na pláž. Hotel odporúčame rodinám s deťmi a všetkým, ktorí hľadajú oddych.

Poloha:
priamo na pláži, 100 m od centra strediska Agios Stefanos, v ktorom sa nachádza niekoľko reštaurácií, kaviarní a supermarketov, 10 km od známeho rušného strediska Sidari.

Hotel:
pozostáva z jednej dvojposchodovej budovy s peknou záhradou s rozľahlým bazénom. V hoteli je vstupná hala s recepciou, lobby bar a reštaurácia, odkiaľ je veľmi pekný výhľad na bazén a na more, Wi-Fi pripojenie na internet v lobby zdarma, k dispozícii aj biliard. Súčasťou hotelového areálu je bar pri bazéne so širokou ponukou rôznych nápojov a snackov (za poplatok). Bazén má oddelenú detskú časť, ležadlá a slnečníky pri bazéne sú zdarma. Hneď za bazénom sa nachádza pláž.

Izby:
dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky alebo 4-lôžkové izby (3. a 4. lôžko je poschodová posteľ) sú vybavené klimatizáciou (za poplatok), TV, telefónom, majú chladničku, trezor (za poplatok), vlastné sociálne zariadenie, balkón, časť izieb sa nachádza v prízemí na úrovni záhrady a majú terasu.

Stravovanie:
polpenzia, raňajky rozšírené kontinentálne formou bufetu a večere formou bufetu.

Pláž:
široká, pekná piesočnatá pláž s veľmi pozvoľným vstupom do mora s priezračne čistou vodou. Pláž je ocenená modrou vlajkou za čistotu vody. Ležadlá a slnečníky na pláži (za poplatok). Na pláži sa nachádza centrum vodných športov (za poplatok).

Doprava:
letecká

V cene je zahrnuté:
7 x ubytovanie s polpenziou, letecká doprava Bratislava - Korfu - Bratislava alebo Košice - Korfu - Košice, služby delegáta partnerskej CK (slovensky alebo česky hovoriaci). Špeciálna cena letenky: 245,- EUR pre 1. dieťa 2-9 rokov prístelke.

V cene nie je zahrnuté:
Povinné príplatky: servisné poplatky pre osoby nad 5 rokov 180,- EUR, pre osoby 2-5 rokov 115,- EUR, pre osoby do 2 rokov 50,- EUR. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,70 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,30 EUR/os./deň. Ostatné doplatky: výhľad na more 90,- EUR/izba/7 nocí. Príplatok za 1/1 izbu 285,- EUR/7 nocí.

Typ stravy:
polpenzia

Informácie o krajine a stredisku:

KORFU Ostrov Korfu, po grécky Kerkyra, je najsevernejší z Iónskych a najzelenší zo všetkých gréckych ostrovov. Čarovné pláže s krištáľovo čistou vodou, členité pobrežie so stovkami malebných zálivov, uličky starého centra Kerkyry so stredovekou architektúrou, zámok Achillion s množstvom umeleckých diel, ktorý dala postaviť cisárovná Sisi, kláštor Panagía Vlachéma, známy Myší ostrov (Pontikonisi) a veľa ďalších pamiatok a zaujímavostí zanechajú v návštevníkovi jedinečný zážitok.


AGIOS STEFANOS A AGIOS GEORGIOS Tichšie strediská s veľmi peknou a širokou piesočnatou plážou v severozápadnej časti ostrova vzdialené od seba asi 8 km. Táto oblasť je ideálnym miestom pre rodiny s deťmi, pláž má pozvoľný vstup do mora. V strediskách je niekoľko reštaurácií, obchodíkov a zopár barov, kde si môžete posedieť do neskorých večerných hodín. V oboch strediskách sú centrá vodných športov. Transfer z letiska cca 1 hod. 20 min.


Fakultatívne výlety:

Klasický okruh ostrovom – okružná prehliadka s návštevou najzaujímavejších miest ostrova, ako je hlavné mesto Kerkyra, polostrov Kanoni, zámok Achilion, Paleokastritsa .

Aqualand – jeden z najmodernejších a najnovších vodných parkov v Európe s veľkým množstvom vodných atrakcií pre deti aj pre dospelých.

Lodný výlet na ostrov Paxos a Parga – plavba pozdĺž južného pobrežia ostrova Korfu na ostrov Paxos spojená s prehliadkou mestečka Gaios. V popoludňajších hodinách plavba na ostrov Parga.

Grécky večer – tradičný grécky večer s bohatým programom a gréckou hudbou. Počas programu je podávaná večera, po celý večer je neobmedzená konzumácia vína a džúsu.

Výlet do mesta Korfu – prehliadka mesta (Námestie Spianada, Nová pevnosť, archeologické a byzantské múzeum, Kostol sv. Spyridiona, Palác sv. Michala a Juraja).

Albánsko – plavba z Korfu do prístavu Saranda v Albánsku. Polhodinová prehliadka mesta Saranda so sprievodcom, možnosť návštevy archeologického miesta Butrint s antickými pamiatkami alebo výlet k jazeru Modré oko.


Aktuality

Predaj exotiky

16.1.2017 -  Blížiaci sa koniec leta neznamená, že ...

Z Bratislavy priamo do Dubaja pokračuje i v roku 2017

16.1.2017 - V spolupráci s CK sme do našej ponuky ...

BANNER: Nezabudnite zabaliť na dovolenku

Počasie

Korfu
zajtra:   24 °C

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,71 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,51 HRK
Turecká lira  EUR 4,32 TRY
Americký dolar  EUR 1,17 USD

Zobraziť viac

Reklama

BANNER: Roncor BANNER: Royaldom BANNER: Firex Slovakia BANNER: RAYS, s.r.o. BANNER: Hunguest Hotel Pelion**** BANNER: Súkromné gymnázium Cogitatio VP managment, s.r.o.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

↑ Nahor