15.3.2020 Vláda SR na mimoriadnom rokovaní v súvislosti so šírením Koronavírusu schválila opatrenia, ktoré prikazujú uzavrieť prevádzky služieb, t.j. vr. cestovných kancelárií a agentúr s účinnosťou od pondelka 16.3.2020 od 6.00 hod. do odvolania.


22.4.2020 Prevádzky cestovných kancelárií a agentúr zostávajú naďalej uzatvorené do odvolania z dôvodu nemožnosti dodržať niektoré zo záväzných opatrení vlády (napr. nutnosť zabezpečenia priameho vetrania priestorov, kompletnej sanitácie prevádzky, a.i.), tiež v súlade s §250 b) ods. 6 Zákonníka práce z dôvodu obmedzenia činnosti zamestnávateľa ako dôsledku vyhlásenia mimoriadnej situácie.


V neodkladných prípadoch nás prosím kontaktujte telefonicky alebo emailom.


Ďakujeme za pochopenie.

Jarná etapa Flóry Olomouc

Destinácia: Česká republika, Olomoucký kraj, Olomouc
Kód zájazdu: 1088038
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Poznávacie zájazdy
Výstavy a podujatia
Jednodňové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Popis zájazdu

PROGRAM:

06:00 hod odchod zo Žiliny do Olomouca – dejiska známej výstavy kvetov FLORA, ktorú našim turistom netreba zvlášť predstavovať. Individuálne návšteva jarnej etapy známej záhradníckej výstavy FLORA OLOMOUC. Poďte s nami ochutnať jarnú záhradu všetkými zmyslami, pestrofarebný priestor plný vône, zvykov a pozitívnej energie. Môžete sa tešiť na zaujímavé exponáty, krásnu jarnú kvetinovú prehliadku i na bezplatné odborné poradenstvo. Súčasťou jarnej etapy Flóry bude aj odborný a zábavný sprievodný program. Záplava jarných cibuľovín, nápaditá hlavná expozícia v pavilóne A, veľtrh drobnej záhradnej mechanizácie Hortifarm, či jarné záhradnícke trhy prilákajú každoročne desiatky tisíc návštevníkov z Čiech i zo zahraničia. 09:30 hod prehliadka mesta, ktoré je unikátnym celkom pamiatok, ku ktorým patria aj kostoly, chrámy a kaplnky. Dominantou medzi chrámami je Dóm sv. Václava. Nemenej zaujímavé sú barokové studne, či Stĺp Najsvätejšej Trojice, zapísaný od r.2000 na Zozname svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO, ktorý je dominantou stredu mesta. Meria 32 metrov a v jeho spodnej časti sa nachádza kaplnka. Jedná sa o najväčšie zoskupenie barokových sôch v rámci jednej skulptúry v strednej Európe. Počas prehliadky uvidíme budovu olomouckej Radnice, Olomoucký Orloj, Arcibiskupský palác a mnohé meštianske domy, z ktorých niektoré patria ku špičke európskej architektúry. Po prehliadke mesta osobné voľno na obed.
Cca 17:30 hod odchod na cestu späť, predpokladaný návrat do Žiliny do 21:00 hod


Cena zahŕňa:

19 € / os. za dopravu zájazdovým autobusom a sprievodcu CK


Nepovinný príplatok: zájazdové poistenie UNION 2 €/osoba


Výdavok na mieste:

vstupné v Kč dosp.os +65 r., štud, ZŤP 6-15 r.

Flora Olomouc 160.- 90.- 70.- 40.-


PRE UCELENÉ KOLEKTÍVY TERMÍN, PROGRAM A MIESTO ODCHODU UPRAVÍME PODĽA POŽIADAVKY

Olomouc

Aktuality

Oznam

30.3.2020 - Dobrý deň vážení klienti,  ...

Balíte sa na dovolenku

17.5.2011 -  Pripravili sme pre vás interaktívny zoznam vecí, ...

BANNER: Nezabudnite zabaliť na dovolenku

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 26,92 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,59 HRK
Turecká lira  EUR 7,61 TRY
Americký dolar  EUR 1,11 USD

Zobraziť viac

Reklama

BANNER: Roncor BANNER: Firex Slovakia BANNER: RAYS, s.r.o. BANNER: Klima PLUS VP managment, s.r.o.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
↑ Nahor