Hotel Aminess Magal

Hotel AMINESS MAGAL, Njivice Hotel AMINESS MAGAL, Njivice dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky - typ 2(+1) B SUP Hotel AMINESS MAGAL, Njivice Njivice - pláž Njivice - pláž Njivice - pláž dvoulůžkový pokoj - typ 2(+0) BM SUP Njivice - pláž Hotel AMINESS MAGAL, Njivice Njivice - pláž Njivice - pláž dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky - typ 2(+1) COM dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky - typ 2(+1) COM Njivice - pláž Hotel AMINESS MAGAL, Njivice Njivice - pláž Njivice - pláž Njivice - pláž dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky - typ 2(+1) BM COM Njivice - pláž Hotel AMINESS MAGAL, Njivice Njivice - pláž dvoulůžkový pokoj s možností dvou přistýlek - typ 2(+2) BSV SUP Hotel AMINESS MAGAL, Njivice Hotel AMINESS MAGAL, Njivice Hotel AMINESS MAGAL, Njivice Hotel AMINESS MAGAL, Njivice Hotel AMINESS MAGAL, Njivice Hotel AMINESS MAGAL, Njivice Hotel AMINESS MAGAL, Njivice Hotel AMINESS MAGAL, Njivice Hotel AMINESS MAGAL, Njivice Hotel AMINESS MAGAL, Njivice Hotel AMINESS MAGAL, Njivice Hotel AMINESS MAGAL, Njivice Hotel AMINESS MAGAL, Njivice Hotel AMINESS MAGAL, Njivice Hotel AMINESS MAGAL, Njivice
Destinácia: Chorvátsko, Krk, Njivice
Kód zájazdu: 1218891
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Hotel Aminess Magal

detská postieľka TV bicykle kozmetický salón minigolf kaderníctvo konferenčná miestnosť fitness centrum stolný tenis tenis parkovisko internet, WiFi vodné športy na pláži betónové platne okruhliaková pláž kamienková pláž detské ihrisko detské animácie chladnička,minibar klimatizácia
Vzdialenosť od centra: 600 m
Vzdialenosť od pláže: 150 m

Poloha:
hotel tvorený 2 budovami ex. Beli Kamik I. a ex. Beli Kamik II., ktoré sú spojené chodbou, umiestnený v zeleni, cca 600 m od centra mestečka Njivice.

Vybavenie a služby:
reštaurácia, plážová reštaurácia, aperitív bar, internetová kaviareň, Wi-Fi ZADARMO, zmenáreň, trezor, TV miestnosť, kozmetický a kedernícky salón, terasa, konferenčná sála, výťah, parkovisko.

Ubytovanie:
moderné klimatizované 2lôžkové izby s možnosťou prístelky, priestranné 2lôžkové izby SUP s možnosťou až 2 prísteliek vhodných pre dve deti do 14 rokov (rozkladací gauč), vždy so sprchou a WC, niektoré s balkónom, SAT TV, telefónom, minibarom, fénom. Izby COM, Classic sú v budove Beli Kamik II. Izby SUP v budove Beli Kamik I., sú naviac vybavené minibarom.

Stravovanie:
raňajky a večere formou bufetu. K večeri ZADARMO miestne čapované nápoje (pivo, víno, voda, džús). 

Pláž:
prírodná kamenistá, okruhliaková, betónové pláty, cca 150 m, sprchy na pláži.


Šport a zábava:
v blízkosti tenisové kurty, stolný tenis, minigolf, detské ihrisko, vodné športy,  športové centrum, fitness, požičovňa bicyklov, animácie pre deti.

Doplňujúce informácie:
Zľava za skorý nákup je viazaná na meno účastníka. Pri zmene účastníka alebo termínu pobytu bude zľava za skorý nákup odobratá. Pobyt so psom nie je dovolený.

Zľavy pre deti:
deti do 2 rokov bez nároku na lôžko a stravu - ZDARMA. ZĽAVY PRE IZBA 2 (+1): dieťa do 7 rokov na prístelke s 2 dospelými - ZDARMA. Dieťa od 7 do 14 rokov na prístelke s 2 dospelými - zľava 50%. Osoba od 14 rokov na prístelke - zľava 20%. Dieťa do 7 rokov na základnom lôžku - zľava 50%, dieťa od 7 do 14 rokov na základnom lôžku - zľava 30%. ZĽAVY PRE IZBA 2 + 2: prvé dieťa do 7 rokov na prístelke s 2 dospelými - ZDARMA, prvé dieťa od 7 do 14 rokov na prístelke s 2 dospelými - zľava 50%. Druhé dieťa do 14 rokov na prístelke - zľava 50%.

Výhody a benefity:
ŠPECIÁLNE ZĽAVY: Pri zakúpení pobytu v termíne 2.5. -26.5. Vám poskytneme mimoriadnu zľavu 10% (nie je možné kombinovať s ostatnými zľavami). Osobám starším ako 65 rokov poskytneme pri zakúpení pobytu v termínoch do 16.6. a od 10.9. zľavu 10% (zľavu nie je možné kombinovať s ostatnými zľavami).


Prečo práve sem:
Ubytovacie zariadenie je zapojené do projektu chorvátskej vlády Safe stay in Coratia, v rámci ktorého je pre Vašu bezpečnú dovolenku garantované dodržiavanie prísnych zdravotných a hygienických protokolov a štandardov,

Cena zahŕňa:
ubytovanie, raňajky / polpenziu na vybraný počet nocí, pobytovú taxu.

Voliteľné doplatky:
Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia storna zájazdu. Na vyžiadanie: detská postieľka ZDARMA.

Aktuality

Silvester Zanzibar odlet Bratislava

2.11.2020 -  s veľkou radosťou  vám oznamujeme ...

Balíte sa na dovolenku

17.5.2011 -  Pripravili sme pre vás interaktívny zoznam vecí, ...

BANNER: Nezabudnite zabaliť na dovolenku

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 24,74 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,53 HRK
Turecká lira  EUR 17,32 TRY
Americký dolar  EUR 1,04 USD

Zobraziť viac

Reklama

BANNER: Roncor BANNER: Firex Slovakia BANNER: RAYS, s.r.o. BANNER: Klima PLUS VP managment, s.r.o.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
↑ Nahor