Čierna Hora na bicykli - Aktivna dovolenka

Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 1026024
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Poznávacie zájazdy
Šport
Cyklistika

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Popis zájazdu

Program:

1.deň:
v popoludňajších hodinách odchod autobusu zo Slovenska do Čiernej Hory.

2.deň:
v ranných hodinách príchod do Sutomore. Rozcvičkou na bicykloch vás bude trasa Čanj na pláž, kde vás čaká voľný program. Popoludní sa na bicykloch vrátite späť do hotela. Po večeri si autobusom pôjdete pozrieť mesto Ulcinj, s možnosťou nočného kúpania na prímestskej pláži. Návrat do hotela, nocľah. ( 2 x 7 km; stúpanie 90 m, klesanie 150 m)

3.deň:
trasa Virpazar: po raňajkách, na bicykli trasa Sutomore - Bar - Tudemili (lesná oáza oddychu) - Markova Kafana (kaviareň vysoko v horách) - Virpazar. Z Virpazaru sa autobusom presuniete do prístavu, vyhliadkovou loďou sa budete plaviť po neskutočne krásnych zákutiach Skadarského jazera. Počas plavby ochutnáte domáce černohorské špeciality. Návrat do hotela, večera, voľný program, nocľah.( 37 km; stúpanie 840 m, klesanie 900 m)

4.deň
: trasa Lovčen: raňajky, po raňajkách presun autobusom do mesta Cetinje. Na bicykloch absolvujete trasu Cetinje - Lovčen - Lovčenský národný park - Kotor - Tivat. Naložíte bicykle do autobusu, a osviežite sa v mori. Presun autobusom do Sutomore, večera, voľný program, nocľah. (65 km; stúpanie 980 m, klesanie 1630 m)

5.deň:
trasa Bojana po raňajkách opäť na bicykel - trasou Sutomore - Ulcinj - Velika Plaža - ostrov Bojana. Voľný program na piesočnatej pláži. Podvečer presun do hotela, večera, voľný program, nocľah. (50 km, stúpanie 500 m, klesanie 560 m)

6.deň:
voľný deň s vlastným programom alebo za príplatok rafting na rieke Tara. Autobusom vyrazíte okolo Skadarského jazera, údolia Zety, kláštora Ostrog, kaňonu rieky Piva. Pred splavom vás čakajú tradičné miestne výrobky. Vyzdvihnete si potrebné vybavenie a jeepom sa prepravíte na počiatočné miesto splavu. Samotná plavba s profesionálnymi inštruktormi vedie cez najatraktívnejšie časti kaňonu rieky Tara, po splave chutný obed. Návrat do hotela, voľný program, večera, nocľah.

7.deň:
trasa Žanjice po raňajkách odchod autobusu do Tivatu. Na bicykloch sa dopravíte do mestečka Zanjice. Pobudnete na pláži, na malých vyhliadkových lodiach sa vplavíte do jaskyne Plava Špilja, v ktorej sa okúpete v morských vlnách. Opäť nasadnete na bicykle a vrátite sa do Tivatu. Presun autobusom do Sutomore, večera, voľný program, nocľah. (2 x 20 km, stúpanie 370 m, klesanie 370 m)

8.deň:
Dubrovník po raňajkách odchod do Chorvátska. V dopoludňajších hodinách prestávka na kúpanie na krásnej pláži, potom presun do tzv. „perly Jadranu“ - Dubrovníka, voľný program popoludní. Vo večerných hodinách odchod autobusu na Slovensko.

9. deň:
príchod na Slovensko


Ubytovanie:
6x v 4* hoteli v 2-lôžkových izbách s vlastným príslušenstvom (sprcha, WC) v Sutomore

Stravovanie:
6 x polpenzia v hoteli (raňajky a večere formou švédskych stolov vrátane nápoja).

Doprava:
Autobusová doprava: Bratislava - Sutomore a späť klimatizovaným autobusom s prívesom pre bicykle


Ostatné:
doprava klimatizovaným autobusom po trasách podľa programu, služby miestneho slovensky / česky hovoriaceho sprievodcu, program podľa popisu bez vstupov a lodných výletov, DPH.

Povinné príplatky:
pobytová taxa na os. od 12 r. vo výške 2 € na osobu a noc pobytu, servisný poplatok od 2 r. vo výške 1 € na os. a noc pobytu

Priplatky:
za 1/1 izbu 170 €, vstupy (platba na mieste): 20 - 95 €/os. (podľa zvoleného programu - vstup do národných parkov, Kotor, Cetinje, plavby loďou, rafting na rieke Tara,...).

Poznámka:
Účastníci zájazdu nie sú povinní zúčastňovať sa naplánovaného programu (okrem programu súvisiaceho s prepravou do letoviska a späť na Slovensko.

Aktuality

Oznam

13.5.2019 - 

Balíte sa na dovolenku

17.5.2011 -  Pripravili sme pre vás interaktívny zoznam vecí, ...

BANNER: Nezabudnite zabaliť na dovolenku

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,92 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,40 HRK
Turecká lira  EUR 6,31 TRY
Americký dolar  EUR 1,10 USD

Zobraziť viac

Reklama

BANNER: Roncor BANNER: Royaldom BANNER: Firex Slovakia BANNER: RAYS, s.r.o. BANNER: Hunguest Hotel Pelion**** BANNER: Klima PLUS VP managment, s.r.o.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
↑ Nahor