Mexiko veľký okruh

/uploads/covery_2019/mexiko_VO.jpg Vítajte na zájazde Mexiko veľký okruh. Čo tak si dopriať ešte väčší komfort a stráviť zájazd v BUBO Doprajte si luxusné ubytovanie počas trvania zájazdu. Viac informácii v doplnkových službách. foto: Čaká nás fantastická cesta jednou z najkrajších krajín našej planéty. Naši šarmantní sprievodcovia s Folklórne tradície, krásne ženy a tanec. 
foto: Zuzana HÁBEKOVÁ – BUBO Prílet do niekoľko miliónovej metropoly Mexico city. Sme 2200 m.n.m. a prekvapí Vás tento najväčší s Akí sú Mexičania? Malí či vysokí, bohatí či chudobní? Koho majú radi a čo si myslia o Európanov. Bud Zazrieme na našej ceste nejaké oslavy? Myslíme si, že áno. Mexiko je farebné, voňavé a plné tradícií Deň po prílete máme naplánovaný výlet na svetoznámy Toetihuacán. Nezabudnúť si zobrať opaľovací krém Mexiko s BUBO si zamilujete. Vybehnite s nami na jednu z pyramíd, kým to je ešte možné. Foto: Erika Nádherný a veľkolepý z každého uhla...aj po uplynutí tisíc rokov...Foto: Laura LACKOVIČOVÁ - BUBO Mal pripomínať svojou veľkosťou horu za sebou?  Foto: Laura LACKOVIČOVÁ - BUBO Mexičania stavali státisícové metropoly v dobe, keď Londýn bol len mestom drevených chatrčí. foto: a Oslavy Dňa mŕtvych - sa v každom regióne líšia. Ľudia si vo svojich domácnostiach stavajú takzvané o Lebky sú úplne všade. Po španielsky ich nazývajú calaveritas a symbolom Dňa smrti sa stali začiatkom Potom sa vydáme do starého srdca Mexico city a pozrieme si pamiatky vrátane Baziliky Panny Márie Gua Pre chudobných Mexičanov sú turisti veľmi dôležití a snažia sa zarobiť si rôznymi spôsobmi a fantázi Najväčšie mesto Ameriky, ktoré ani miestni taxikári dobre nepoznajú. Zaskočíme ich? Foto: archív BUB Metropolitna katedrála je naozaj zaujímava stavba. Keďže leží na mäkkom bažinatom podklade, neustále Samozrejme legendárni Mariachi. Budeme si rozprávať o ich tradícií. Viete koľko zarábajú? Koľko stoj Mexická kuchyňa nie je taká ako ju poznáte z mexických reštaurácií na Slovensku, ani taká ako vidíte Zarytí gurmáni tento zájazd určite ocenia. Odporúčame! foto: Laura LACKOVIČOVA - BUBO Pred zájazdom odporúčame začať používať chili, aby ste prechod na mexickú stravu zvládli bez väčších História, jedlo, tradície, súčasná situácia. Je toho toľko, čo treba za 2 týždne s BUBO stihnúť. fot Lietajúci indiáni z Papantly alebo Los Voladores. Čo sú títo artisti zač?
foto: Ľuboš Fellner- BUBO Legendárne mesto a svetové najznámejšie letovisko prvej polovice 20. storočia. Kto nebol v Acapulcu, Chlapci skákajúci zo skaly z výšky 35 metrov do menej ako 5 metrov hlbokej vody. Adrenalínová atrakc Prechod prériou s vyše desať metrov vysokými kaktusmi do koloniálnej Oaxacy. foto: Katarína LÍŠKOVÁ Najväčší trh s čerstvým chilli, ovocím a čokoládou v regióne, koloniálna krása a priateľskí zapotéko Na Bielej hore pri Oaxace. Zarovnať tento terén muselo trvať až 300 rokov! Prehliadka kolosálneho me Budeme si veľa hovoriť o výbore tequily alebo nemenej známeho mezcalu, tradičného nápoja s červíkom Kto prejaví záujem, bude možnosť vyskúšať prírodný očistný kúpeľ - temazcal. Tak typický pre Oaxacu, BUBO Vám ukáže, kde pôvodne stala pyramída a kde je dnes aj takýto krásny koloniálny kostol. Verili Toto je len malý kúsok z najväčšieho stromu celej Ameriky. Môžete si začať predstavovať výšku a šírk Olmekovia boli akousi pramatičkou všetkých stredoamerických civilizácií. Olmecke hlavy, ktoré zdobia Ideme aj hlboko do džungle, ktorá skrýva tajomstvá. Ktoré?
foto: Ivana ĎURČOVÁ - BUBO Pakal - uvidíme hrobku najvýznamnejšieho panovníka Ameriky. 
Foto: Ivana ĎURČOVÁ Stále 95 percent Palenque je pod nánosom džungle, dajte si lepšie topánky. Foto: archív BUBO Načerpáme energiu na ďalšie zážitky. 
foto: Ivana ĎURČOVÁ - BUBO Členitý terén, opice v džungli, možno aj jaguár? Foto: Ľuboš Fellner- BUBO V najchudobnejšom štáte Chiapas s BUBO. 
foto: Ivana ĎURČOVÁ - BUBO Kto rád spontánne fotí ľudí, príde si na svoje. Foto: Ľuboš Fellner- BUBO Tento zájazd po gurmánskej stránke splní Vaše očakávania. Tu rozhodne neschudnete. Pozrite si sekciu Vaši BUBO sprievodcovia Mexiko milujú a sú pripravení Vám zodpovedať všetky zvedavé otázky. 
foto: L BUBO Vám ukáže zážitky aj tam, kde ich iní prehliadajú. foto: Laura LACKOVIČOVÁ - BUBO V uličkách dávnych slávnych miest. 
foto: Ivana ĎURČOVÁ - BUBO Podarí sa nám okúpať vo vodopáde s neuvetiteľne modrou vodou aj na Vašom termíne zájazdu? Foto: arch Každý si nájde svoj vodopád v panenskej prírode v okolí Palenque. Foto: archív BUBO Kúpeme sa v Pacifiku, Karibiku aj vo vnútrozemí. 
foto: Ivana ĎURČOVÁ - BUBO O chvíľu budeme v Cancúne. Dokonalé spojenie džungle, mora a miest. 
foto: Ivana ĎURČOVÁ - BUBO Tajomná pyramída boha Kukulkána len na skok od Karibiku. Foto: archív BUBO Náš BUBO tím na Ceste okolo sveta privátnym lietadlom navštívil aj Kukulkánovú pyramídu a skontrolov Tradície Mayov vpísané do stavieb, malieb, reliéfov. Na prehliadke máme so sebou aj miestneho spriev Jeden zo 7 divov sveta si musíme dôkladne prezrieť a vysvetliť. Nádherná pyramída doslova berie dych Po dlhej poznávacej ceste naprieč južným Mexikom sa osviežime na karibskej pláži.
foto: archív BUBO Najbližší ostrov Isla Mujeres ponúka možnosť širokého vyžitia počas pobytu v Cancúne, sprievodca Vám Ostanete oddychovať na pláži, alebo sa vyberiete navštíviť jedinú mayskú pyramídu na brehu mora?
fot Ak teda nie ste úplný fanúšik mora a vládali by ste navštíviť ešte jednu pyramídu, odporúčame objedn Tulum je prvé miesto v Mexiku, ktoré ožiaria ranné lúče slnka.
foto: archív BUBO Tulum to je história zasadená do najkrajšieho prímorského prostredia.
foto: archív BUBO Májske kura tu nájdete na každom kroku.
foto: Zuzana HÁBEKOVÁ – BUBO Farby ako zo sna. Okúpete sa? Dokonale modrá voda, žiadne medúzy, biely piesok a predkolumbovské pam Vedeli ste, že cenotes tvoria prepojený systém a jednou z teórií je, že ho vytvoril pád meteoritu, k Vychutnáte posledné mexické okamihy a pomaly sa pripravujete na cestu naspäť domov. 
foto: Katarína Zájazd Mexiko veľký okruh je dokonalé spojenie relaxu a poznania. Patrí medzi naše najobľúbenejšie z Toto je náš BUBO prémium exkluzívny hotel Rosewood Mayakoba - jeden z najväčších a najdlhšie pôsobia Oddychujte po dokonalom poznaní Mexika s BUBO ako kráľ v rezorte Rosewood Mayakoba. 
foto: Rosewood Luxusne zariadené suity a rezidencie prémiového hotela Rosewood Mayakoba potešia každého náročného l Luxusné reštaurácie v rezorte Rosewood Mayakoba BUBO prémium hotel potešia každého správneho gurmána Súčasťou prémiového hotela Rosewood je dokonca aj takáto škola varenia. 
foto: Rosewood Mayakoba Can Prémiový hotel Rosewood disponuje s niekoľko reštauráciami a barov. Ktorý bude ten Váš najobľúbenejš Prémiový hotel Mayakoba pokrýva 45 hektárov a má aj golfové ihrisko. 
foto: Rosewood Mayakoba Cancun Ani sa Vám nebude chcieť odísť domov...
foto: Rosewood Mayakoba Cancun Playa del Carmen Toto je náš prémiový hotel Paradisus Hotel nachádzajúci sa na pláži v hotelovej zóne Cancún.
foto: P Toto je náš prémiový hotel Paradisus Hotel nachádzajúci sa na pláži v hotelovej zóne Cancún. Foto: Ľ Toto je náš prémiový hotel Paradisus Hotel nachádzajúci sa na pláži v hotelovej zóne Cancún. 
foto: Toto je náš prémiový hotel Paradisus Hotel nachádzajúci sa na pláži v hotelovej zóne Cancún. Pôjdete Dozvedeli sme sa na mieste, že tento hotel využíva aj španielsky kráľ Juan Carlos, keď je na návštev Prémiový kvalitný hotel v hotelovej zóne Royal Solaris Cancun a jeho pláž - priamy vstup. 
foto: Ľub Prémiový kvalitný hotel v hotelovej zóne Royal Solaris Cancun exteriér. 
foto: Ľubor KUČERA - BUBO Prémiový kvalitný hotel v hotelovej zóne Royal Solaris Cancun. Máme ho odskúšaný, all inclusive fung Prémiový kvalitný hotel v hotelovej zóne Royal Solaris Cancun. Cena adekvátna službám.
foto: Ľubor K Nechajte sa rozmaznávať v prémiových luxusných hoteloch počas celého trvania zájazdu. Viac informáci Nechajte sa rozmaznávať v prémiových luxusných hoteloch počas celého trvania zájazdu. Viac informáci Nechajte sa rozmaznávať v prémiových luxusných hoteloch počas celého trvania zájazdu. Viac informáci A my už vieme aký je rozdiel medzi tequilou a mezcalom. Mexiko poznáme lepšie než ktokoľvek iný. fot
Destinácia: Mexiko
Kód zájazdu: 1128780
Cena od: 2 650 €
Príplatky od: 553 €
Doprava: letecká
Termín: 17.07.2021 16/15 dní/nocí
Obchodník: 35824859
Kód termínu: 56489354

« Späť na výber termínu a popis zájazdu
Poznávacie zájazdy
Exotika
Mexico City Typ ubytovania:
Mexiko, Mexiko, Mexico City
Teotihuacán
Mexiko, Mexiko, Teotihuacán
Acapulco
Mexiko, Guerrero, Acapulco
Villahermosa / Park La Venta
Mexiko, Tabasco, Villahermosa
Mérida
Mexiko, Yucatán, Mérida
Chichén Itzá
Mexiko, Yucatán, Chichén Itzá
Letisko:    
Strava:    
Pre zobrazenie komplexného cenníka vyberte zodpovedajúci typ ubytovania.
Cena celkom: N/A

Obsiahnuté údaje sú výlučne informatívne.

Aktuality

Silvester Zanzibar odlet Bratislava

2.11.2020 -  s veľkou radosťou  vám oznamujeme ...

Balíte sa na dovolenku

17.5.2011 -  Pripravili sme pre vás interaktívny zoznam vecí, ...

BANNER: Nezabudnite zabaliť na dovolenku

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,93 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,57 HRK
Turecká lira  EUR 9,67 TRY
Americký dolar  EUR 1,20 USD

Zobraziť viac

Reklama

BANNER: Roncor BANNER: Firex Slovakia BANNER: RAYS, s.r.o. BANNER: Klima PLUS VP managment, s.r.o.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
↑ Nahor