Paradisus Cancun

Destinácia: Mexiko, Quintana Roo, Cancún
Kód zájazdu: 1188825
Cena od: 2 999 €
Príplatky od: 399 €
Pobytové zájazdy
Exotika

Výber termínu

20.01.2022 12 dní Last Minute 2 999 € +399 € odlet: Viedeň letecká
27.01.2022 12 dní Last Minute 2 999 € +399 € odlet: Viedeň letecká
03.02.2022 12 dní Last Minute 2 999 € +399 € odlet: Viedeň letecká
10.02.2022 12 dní Last Minute 2 999 € +399 € odlet: Viedeň letecká
17.02.2022 12 dní Last Minute 2 999 € +399 € odlet: Viedeň letecká
24.02.2022 12 dní Last Minute 2 999 € +399 € odlet: Viedeň letecká
03.03.2022 12 dní Last Minute 2 999 € +399 € odlet: Viedeň letecká
10.03.2022 12 dní Last Minute 2 999 € +399 € odlet: Viedeň letecká

Popis zájazdu

Program

1: ODLET Z VIEDNE
Odbavenie na letisku 2 hodiny pred plánovaným odletom. Prílet do Cancúnu, uvítanie na letisku a transfer do hotela podľa Vášho výberu v Cancúne (cca 20 min.), rozmanitom letovisku Playa del Carmen (cca 1,5 hodiny) alebo Akumal (transfer trvá cca 2 hodiny).

2 - 10: POBYT V CANCÚNE ALEBO PLAYA DEL CARMEN
Pobyt pri mori v hoteli podľa Vášho výberu v letoviskách Cancún alebo Playa del Carmen či v Akumal. Pobyt bez stravy, s raňajkami či s All Inclusive. Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy či šnorchlovanie s pozorovaním koralov. V hoteloch s programom All Inclusive sú v cene pobytu raňajky, obed aj večera formou švédskych stolov v hlavnej reštaurácii (v ďalších reštauráciách Á la carte je nutná rezervácia 24 hodín vopred), snacky počas dňa, neobmedzená konzumácia nealkoholických aj alkoholických nápojov počas dňa väčšinou až do polnoci, široká ponuka športových aktivít a nemotorizovaných vodných športov v cene pobytu. Pestrá ponuka animačných a zábavných programov Vás zabaví počas celého dňa aj večera. Pobyt v Mexiku ponúka množstvo aktivít – odporúčame fakultatívne navštíviť najväčší a najslávnejší komplex mayských pyramíd na polostrove Yucatán – Chichén Itzá. Milovníci vodných radovánok by si nemali nechať ujsť návštevu prírodných rezervácií Xel – Há či Xcaret s možnosťou plávania s delfínmi. Nezabudnuteľným zážitkom je prehliadka mayskej pevnosti na brehu mora v Tulum. Veľkým zážitkom sú aj jednodenné výlety na ostrovy Cozumel či Isla Mujeres so šnorchlovaním a pozorovaním koralov a vynikajúcimi nákupnými možnosťami. Pobyt v Mexiku ponúka široké možnosti nočného života – od prechádzok po rušnej promenáde v letovisku Playa del Carmen s mnohými reštauráciami, barmi a obchodíkmi so suvenírmi či návštevu luxusných reštaurácií a klubov v Cancúne. Len máloktorý turista odolá nákupu niektorého z miestnych suvenírov - šál, šatiek, mexického sombrera, tequily či mezkalu až po keramické mayské kalendáre.

11: ODLET DO VIEDNE
Predpoludním voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy či posledné nákupy suvenírov. Popoludní transfer späť na letisko v Cancúne a odlet späť do Viedne.

12: PRÍLET DO VIEDNE
Prílet do Viedne.

ORIENTAČNÝ LETOVÝ PORIADOK:

OS095 VIEDEŇ CANCUN 10:40 16:10

OS096 CANCUN VIEDEŇ 18:05 11:30 + 1 deň

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. Hotely z našej ponuky sú vždy na vyžiadanie a spätné potvrdenie !

Termíny je možné predlžovať a odlety môžu byť aj z Budapešti a Prahy.

„COVID poistenie”, ku všetkým zájazdom CK

Zaplaťte si „COVID poistenie” a budete krytí v prípade ochorenia na COVID-19. Toto poistenie kryje liečebné náklady vo všetkých krajinách (t.j. aj v tzv. červených krajinách) až do výšky 50.000,- EUR, náklady na ubytovanie v prípade karantény, spätnou cestou vyvolané dodatočné cestovné náklady a preplatenie storno poplatkov so spoluúčasťou 20% pre klienta.

Podmienkou je, že klient musí mať objednané aj Komplexné cestovné poistenie ECP, prípadne aj poistenie Storno PLUS.

Poistenie je možné zjednať pre osoby do veku 70 rokov. Pre osoby 70 až 85 rokov je 100% prirážka.DENNÁ SADZBA

EURÓPA

2,60 EUR

SVET

5,85 EUR

Nárok na preplatenie storno poplatkov vzniká pre všetky spolucestujúce osoby na spoločnej zmluve o zájazde v prípade, že majú zaplatené komplexné cestovné poistenie ECP a „COVID poistenie”.

Cena zahrnuje:
leteckú dopravu Viedeň - Cancún - Viedeň / priamy let s AUSTRIAN AIRLINES
transfer letisko – hotel – letisko
10 x ubytovanie sa daným stravovaním
asistenciu miestnej CK
služby českého delegáta

Cena nezahrnuje:
letiskové taxy 399,- EUR
fakultatívne výlety
komplexné cestovné poistenie ECP PLUS 5,- EUR/osoba/deň

Paradisus Cancun

jóga TV kozmetický salón pilates miniklub potápačské centrum, lekcie potápania biliard konferenčná miestnosť masáž sauna aerobik fitness centrum tenis vodné športy na pláži plážový servis piesočnatá pláž detský bazén trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od pláže: 0 m

Popis:

luxusný moderný rezort sa nachádza priamo pri dlhej bielej pláži na piesočnej šiji v centre Cancúnu, v tesnej blízkosti reštaurácií a barov 5 minút od nákupného centra. Letisko je vzdialené cca 15 minút jazdy.

Vybavenie:

v hotelovom areáli s veľkolepým átriom nájdete 1 bufetovú reštauráciu, 8 á la carte reštaurácií, 5 barov, 3 bazény, detský bazén, obchody so suvenírmi, miniklub pre deti 5 – 12 rokov, Yhi SPA, konferenčnú miestnosť, turistické centrum, požičovňu áut, kozmetický salón, manikúra/pedikúra, konferenčné centrum, možnosť usporiadať svadbu.

Pláž:

pláž s jemným bielym pieskom priamo pri hoteli. Slnečníky, ležadlá aj uteráky zdarma.

Zábava a šport:

tenisový kurt, fitnescentrum, pilates, joga, biliard, aerobik, potápačské centrum, nemotorizované vodné športy na pláži zdarma, motorizované vodné športy za poplatok, hodiny taichi, oproti cez ulicu aquapark, YHI SPA centrum s ponukou masáží, sauna, hydroterapie, telové procedúry, 9 jamkové golfové ihrisko kúsok od hotela.

Stravovanie:

pobyt s raňajkami. Za príplatok možný All inclusive, ktorý zahŕňa raňajky, obed aj večeru formou bufetu v hlavnej reštaurácii Malva Food Bazaar, snacky a neobmedzenú konzumáciu nealkoholických aj alkoholických nápojov počas dňa. Á la carte reštaurácie: Sal Steak Cave (adults only, steakhouse), Mole Restaurant (mexická), La Palapa Restaurant (medzinárodná, gurmánska), Fuego Restaurant (kuchyňa inšpirovaná latinskými chuťami), Bana (japonská), Enso (ázijská), Vento (francúzska, stredomorská, tapas), Blue Agave (mexická, adults only). V resorte sa nachádza 6 barov: Toji (koktejly inšpirované Áziou), Avenue, Red Lounge (adults only, otv. do 02:00 hod, Djs), Swim Up pri bazéne, Coco´s Beach Club a Blue Agave (mexický bar).

Vybavenie izieb:

kúpeľňa s WC, nastaviteľná klimatizácia, plazmový TV, telefón, trezor, minibar (nápoje za poplatok), sušič, balkón alebo terasa s ležadlami. Základným typom ubytovania sú Junior Suites, za príplatok možné ubytovanie v izbách The Reserve, alebo Premium Suites.

Na izbe je možné ubytovať maximálne 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby + 2 deti do 12 rokov.

Poznámka: The Reserve Experience – Hostia ubytovaní v izbách The Reserve majú množstvo výhod, ako napr. VIP check-in/check-out, The Reserve Lounge, privátna časť pláže, moderné presklené kúpeľne, welcome koktejl, in-room aromaterapiu, luxusnú kozmetiku by Lande, upgradednutý minibar s prémiovými drinkami a snackmi, Nespresso kávovar, služby concierge, žehlenie odevov zdarma, asistenciu pri rezervovaní á la carte reštaurácií a pod. Viac informácií o The Reserve Experience nájdete na stránke https://www.melia.com/en/hotels/mexico/cancun/paradisus-cancun/the-reserve-upgrade.htm.

https://www.melia.com/en/hotels/mexico/cancun/paradisus-cancun/index.htm

Aktuality

Silvester Zanzibar odlet Bratislava

2.11.2020 -  s veľkou radosťou  vám oznamujeme ...

Balíte sa na dovolenku

17.5.2011 -  Pripravili sme pre vás interaktívny zoznam vecí, ...

BANNER: Nezabudnite zabaliť na dovolenku

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,66 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,52 HRK
Turecká lira  EUR 13,76 TRY
Americký dolar  EUR 1,13 USD

Zobraziť viac

Reklama

BANNER: Roncor BANNER: Firex Slovakia BANNER: RAYS, s.r.o. BANNER: Klima PLUS VP managment, s.r.o.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
↑ Nahor