Klenoty Andalúzie: Sevilla, Cordoba, Granada, Alhambra

Izba Izba Izba Izba Klenoty Andalúzie: Sevilla, Cordoba, Granada, Alhambra Izba so vstupom do bazénu Izba so vstupom do bazénu Izba so vstupom do bazénu Izba so vstupom do bazénu Izba so vstupom do bazénu Izba so vstupom do bazénu Izba so vstupom do bazénu Izba so vstupom do bazénu Izba so vstupom do bazénu Izba so vstupom do bazénu Izba so vstupom do bazénu Izba so vstupom do bazénu Izba so vstupom do bazénu Izba so vstupom do bazénu Izba Izba Izba Izba Izba
Destinácia: Španielsko
Kód zájazdu: 1046749
Cena od: 669 €
Príplatky od: 0 €
Pobytovo-poznávacie
Eurovíkendy

Výber termínu

17.04.2020 5 dní First Minute 669 € +0 € odlet: Bratislava letecká
17.04.2020 8 dní First Minute 699 € +0 € odlet: Bratislava letecká

Popis zájazdu


Odlet z Bratislavy s leteckou spoločnosťou Ryanair.

Predpokladané odletové časy:

Bratislava - Malaga: 16:15 - 19:55

Po prílete do Malagy stretnutie so slovenským sprievodcom, nasleduje transfer do hotela a voľný program.

Apartamentos Bajondillo 3*

V plážových štúdiách a apartmánoch Bajondillo v mestečku Torremolinos môžete využívať vonkajší bazén a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Na výber tu máte viacero možností zábavy.
Všetky štúdiá majú vlastnú terasu, niektoré s výhľadom na more. K ich vybaveniu patrí tiež malá kuchyňa (kuchynský kút) so sporákom a chladničkou. Môžete si vybrať z vankúšového menu. V apartmánovom komplexe nájdete aj samoobslužnú práčovňu.
Zaplávajte si v bazéne obklopenom záhradami. Zahrajte si stolný tenis a navštívte knižnicu. Priamo v hoteli sa počas dňa aj večer organizujú rôzne zábavné programy, ako sú napríklad živé hudobné vystúpenia.
Apartmány Bajondillo sú vzdialené len 3 km od akvaparku Aqualand a 8 km od delfinária Selwo Marina. Mesto Malaga sa nachádza 16 km od komplexu. K dispozícii je vám bezplatné parkovisko na mieste a tiež strážené garážové státie za príplatok. 

Po raňajkách sa stretnete so slovenským sprievodcom na recepcii hotela. Vydáte sa spolu spoznať krásy Granady a Alhambry.
Granada patrí medzi najunikátnejšie mestá Andalúzie. Kráľovské a univerzitné mesto s veľkolepou pevnosťou Alhambra, ktorá sa hrdo vypína pod majestátnymi vrchami Sierra Nevada. Ukrýva príbehy o dobytí posledej bašty Maurov na Pyrenejskom polostrove, zjednotení Španielska, Kolumbových objaviteľských cestách, poslednom mieste odpočinku kráľovnej Izabely Kastílskej, zrode flamenca a najstaršej Granadskej univerzity. Záhrady Generalife ako z rozprávok Tisíc  a jednej noci, nádherné Nazriho Paláce, dokonalé a do detailu vypracované stropy v miestnostiach ukrývajú množstvo tajomstiev a vyslovených rozhodnutí kráľov ako aj súhlas kráľovnej na financovanie plavby na cestu do Indie moreplavca Krištofa Kolumba
Po ukončení programu nasleduje návrat do hotela a voľný program.         

Po raňajkách sa stretnete so slovenským sprievodcom na recepcii hotela. Vydáte sa spolu spoznať krásy Cordoby.
Rímska svätyňa? Mešita? Katedrála? MEZQUITA! Majestátne sa v rôznych podobách cez stáročia prizerala na vzostupy i pády tohto mesta. Ako rímska svätyňa a hlavné mesto rímskej provincie Hispania, kresťanský chrám na byzantské centrum, neskôr ako mešita na najväčšie mesto sveta s miliónom obyvateľov a neskôr už ako katedrála na morom a suchom zdecimované sídlo s 20 tisíc obyvateľmi. Córdoba v 20.storočí vstala z mŕtvych a nadväzuje na svoj odkaz tolerancie,či už najväčšou židovskou komunitou v štvrťi Judería, ako aj svojím
moderným a kozmopolitným smerovaním.
Po ukončení programu nasleduje návrat do hotela a voľný program.        

Po raňajkách sa stretnete so slovenským sprievodcom na recepcii hotela. Vydáte sa spolu spoznať krásy Sevilly.
Príbeh Sevilly je podobný, ako u väčšiny andalúzskych miest. Najprv Feničania, Kartáginci, Rimania, Vizigóti, Mauri, Španielske kráľovstvo…každé obdobie zanechalo svoju pečať, určite sa však najviac spája s Kryštofom Kolumbom a následným zlatým vekom Španielska. Do Sevilly prúdili lode s nákladom z Nového sveta a prispievali k bohatstvu mesta. Aj dnes je Sevilla moderné mesto,návšteva ktorého patrí k MUST SEE každého cestovateľa.
Po ukončení programu nasleduje návrat do hotela a voľný program.

V prípade pobytu na 5 dní:
Check out z hotela do 10:00, transfer na letisko, odlet do Bratislavy.

Predpokladané odletové časy:

Malaga - Bratislava: 06:45 - 10:05

V prípade pobytu na 8 dní:
Voľný program pri pláži
V prípade pobytu na 8 dní:
Check out z hotela do 10:00, transfer na letisko, odlet do Bratislavy.

Predpokladané odletové časy:

Malaga - Bratislava: 20:30 - 23:50

Aktuality

Oznam

24.11.2019 - V termíne 27.11. 20019 - 1.12.2019  ...

Balíte sa na dovolenku

17.5.2011 -  Pripravili sme pre vás interaktívny zoznam vecí, ...

BANNER: Nezabudnite zabaliť na dovolenku

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,53 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,44 HRK
Turecká lira  EUR 6,38 TRY
Americký dolar  EUR 1,11 USD

Zobraziť viac

Reklama

BANNER: Roncor BANNER: Royaldom BANNER: Firex Slovakia BANNER: RAYS, s.r.o. BANNER: Hunguest Hotel Pelion**** BANNER: Klima PLUS VP managment, s.r.o.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
↑ Nahor