Londýn pre deti - Harry Potter a Legoland

Big Ben Aquárium-Londýn Legoland Tower Bridge Legoland Deti-Londýn Deti-Londýn Legoland
Destinácia: Veľká Británia, Anglicko, Londýn
Kód zájazdu: 1110955
Cena od: 748 €
Príplatky od: 0 €
Poznávacie zájazdy
Pre rodiny s deťmi

Výber termínu

01.04.2021 4 dni First Minute 798 € +0 € odlet: Viedeň letecká
06.05.2021 4 dni First Minute 748 € +0 € odlet: Viedeň letecká
01.07.2021 4 dni First Minute 748 € +0 € odlet: Viedeň letecká
28.10.2021 4 dni First Minute 748 € +0 € odlet: Viedeň letecká

Popis zájazdu

Úvod:
4-dňový letecký zájazd.

Perex:
Navštívte Londýn spolu so svojimi ratolesťami! Dozvieme sa ako vznikali filmové príbehy o legendárnom čarodejníkovi Harrym Potterovi, navštívime morské akvárium so žralokmi a z návštevy Legolandu® vo Windsore si nezabudnuteľné zážitky odnesú nielen tí najmenší. Do rodinného albumu zároveň pribudnú fotografie najznámejších pamiatok Londýna.

Ubytovanie:
3x hotel 3*

Stravovanie:
3x raňajky.

1. deň:
Odlet do Londýna, po prílete transfer do hotela. Vydáme sa spoznávať mesto, prejdeme sa k Westminsterskému opátstvu, parlamentu a pekne zblízka si pozrieme symbol mesta Big Ben. Deťom aj dospelým naskočia zimomriavky pri pohľade na majestátne žraloky – najznámejších obyvateľov Londýnskeho akvária. Určite vás potešia aj ich susedia - tučniaci alebo drobní a vzácni morskí koníci. Nakoniec si prezrieme mesto ešte raz, tentokrát z vtáčej perspektívy počas „letu“ na Londýnskom oku, z ktorého sa toto mesto javí ako nekonečné. Odchod na ubytovanie, fakultatívne večera.

2. deň:
Raňajky. Dnes nás cesta zavedie za najznámejším čarodejníkom Anglicka - Harrym Potterom. Úchvatná atrakcia londýnskych filmových štúdií Vám odhalí mnoho tajomstiev z tvorby veľkolepých filmových príbehov o tomto čarodejníkovi, vrátane faktov o špeciálnych efektoch a animáciách, ktoré tieto filmy preslávili po celom svete. Čaká na vás dobrodružstvo skryté za filmovým plátnom s množstvom prekrásnych filmových scén, kostýmov, rekvizít a interaktívnych exponátov, ktoré Vás vtiahnu priamo do deja. Návrat do Londýna. Stretnutie so svetovými celebritami nás čaká v múzeu voskových figurín Madame Tussaud’s. Pre mamičky budú určite príjemným spestrením a oddychom nákupy na Oxford Street, odkiaľ sa neskôr vydáme k ďalšiemu významnému symbolu mesta – Piccadilly Circus. Návrat na ubytovanie, fakultatívne večera.

3. deň:
Raňajky. Fakultatívne návšteva jedného z najnavštevovanejších rodinných tematických parkov v Európe – Legoland Windsor Resort®, ktorý sa nachádza iba 30 minút vlakom z centra Londýna. Celodenná návšteva parku s vyše 55 atrakciami a jazdami. Uniknite pred obávanými drakmi, zažite vzrušujúcu jazdu po divokej rieke s vikingskou posádkou alebo sa pripojte k potápačom z ponorky Atlantis. Nielen najznámejšie pamiatky Londýna si budete môcť pozrieť ako zmenšené modely v Minilande, na ktorý sa spotrebovalo najväčšie množstvo LEGO® kociek z celého parku, až 40 miliónov kusov. Alternatívou je voľný deň v Londýne, vhodný na návštevu vychýrených múzeí. Navštívime Múzeum kráľovského letectva s množstvom vystavených historických a moderných lietadiel a vrtuľníkov, čo určite poteší tatkov a ich potomkov. Kto si vyskúša aké je to byť pilotom? Potom nazrieme do tajov histórie Zeme. Ako vyzerala naša planéta v dobách pred príchodom človeka? Kto je väčší - my či dinosaury? A kto je bystrejší? Koľko zubov má v tlame hroch? A koľko ich mal taký tyranosaurus? Všetko a ešte viac sa dozvieme a na vlastné oči uvidíme v Prírodovednom múzeu. Hneď vedľa sa nachádza Technické múzeum, kde sa dozvieme ako funguje parný stroj a pozrieme si model prvej parnej lokomotívy. Návrat na ubytovanie. Fakultatívne večera.

4. deň:
Po raňajkách sa vlakom presunieme do Greenwich, kde absolvujeme krátku prechádzku. Odtiaľ sa loďou prevezieme späť do centra a poslednýkrát sa môžeme kochať pohľadom na majestátny Tower Bridge a Tower, vojnový krížnik HMS Belfast, Shakespearovo divadlo, Tate Modern. Transfer na letisko a odlet z Londýna.


Celková cena zahŕňa:
Spiatočnú leteckú dopravu do Londýna, servisné poplatky, letiskové transfery (v prípade odletu mimo Bratislavy), transfer letisko – hotel – letisko, 3 x ubytovanie v hoteli 3* s raňajkami, vstupenku do Harry Potter Studio Tour, sprievodcu CK SATUR.  

Celková cena nezahŕňa:
Prepravu počas pobytu v Londýne, vlak do Windsoru, vstup do zábavného parku Legoland®, ostatné vstupy a cestovné poistenie.  

Poznámka:
OSTATNÉ doplatky Za 1/1 izbu 190 EUR, vstupné do 3 atrakcií (Londýnske akvárium, Londýnske oko a Madame Tussaud’s) 82 EUR/osoba nad 16 rokov, 65 EUR/ dieťa 4 – 15 rokov.

Doprava:
Letecky

Londýn

Aktuality

Silvester Zanzibar odlet Bratislava

2.11.2020 -  s veľkou radosťou  vám oznamujeme ...

Balíte sa na dovolenku

17.5.2011 -  Pripravili sme pre vás interaktívny zoznam vecí, ...

BANNER: Nezabudnite zabaliť na dovolenku

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 26,21 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,56 HRK
Turecká lira  EUR 9,33 TRY
Americký dolar  EUR 1,19 USD

Zobraziť viac

Reklama

BANNER: Roncor BANNER: Firex Slovakia BANNER: RAYS, s.r.o. BANNER: Klima PLUS VP managment, s.r.o.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
↑ Nahor