Služby

Okrem predaja leteniek, pobytových a poznávacích zájazdov poskytujeme ďalšie služby spojené s cestovným ruchom:

Rezervácia hotelov

Rezervácia hotelov

Podľa Vašich požiadaviek Vám nájdeme a zabezpečíme ubytovanie v európskych, resp. svetových metropolách pre skupiny i pre jednotlivcov.

Služobné cesty

Služobné cesty

Na základe individuálnych preferencií nájdeme pre Vašu služobnú cestu najvýhodnejšie spojenie, ubytovanie, vybavíme cestovné formality, kongresové služby, zabezpečíme transfery z/na letisko alebo prenájom áut.

Domáce a wellnes pobyty

Domáce a wellnes pobyty

Pri domácich a wellness pobytoch Vám zabezpečíme relaxačné, beauty alebo liečebné procedúry. V nami ponúkaných hoteloch, alebo v ich bezprostrednej blízkosti s pravidla nechýbajú sauny, bazény a vírivky. Vo voľnom čase určite oceníte kultúrne a športové aktivity, alebo kozmetické služby.

Ubytovanie na Slovensku

Ubytovanie na Slovensku

V spolupráci s CK Limba ponúkame sprostredkovanie ubytovania na Slovensku a v blízkom zahraničí. Na výber máte z rôznych typov ubytovania, sú to najmä tieto: hotely, penzióny, apartmány, priváty, chaty a chalupy.

Vybavenie víz

Vybavenie víz

Ak sa rozhodnete pre cestu do zahraničia, ktorá je vo vízovom styku so Slovenskom, poskytneme Vám informácie o možnostiach získania víza a radi Vám sprostredkujeme jeho vybavenie. Vaše podklady na víza sú osobne podávané našimi kuriérmi na ambasádach v Bratislave, Prahe a Viedni. Každá ambasáda si stanovuje svoje vlastné podmienky, za akých víza udeľuje. Doba vybavenia víz závisí od typu žiadaných víz. Turistické víza sa zvyčajne vybavujú do dvoch až troch týždňov od dodania podkladov. Business víza sa vybavujú minimálne jeden mesiac.

Komplexné cestovné poistenie

Komplexné cestovné poistenie

Ak cestujete individuálne radi Vám na počkanie vystavíme poistenie liečebných nákladov v zahraničí, zodpovednosti za škody, batožiny a úrazu prostredníctvom poisťovne Union alebo Európskej cestovnej poisťovne. Pri zájazdoch organizovaných cestovnými kanceláriami je výhodné uzavrieť komplexný balík, ktorý zahrňuje okrem poistenia liečebných nákladov, úrazu, batožiny a zodpovednosti za škody, aj poistenie stornovania zájazdu, nevydarenej dovolenky, právnej pomoci či doprovodu.

Darčekové poukazy

Darčekové poukazy

Ak chcete potešiť niekoho blízkeho, môžete mu venovať darčekový poukaz na zájazd. Na Vaše prianie Vám vystavíme darčekový poukaz v ľubovoľnej hodnote, ktorá bude následne odčítaná z ceny zájazdu. Môžete taktiež zakúpiť konkrétny zájazd vrátane ďalších voliteľných služieb, zostaviť si zájazd a zakúpiť celý zájazd ako darček. Na darčekovom poukaze potom bude vyznačený zakúpený zájazd s termínom konania a službami zahrnutými do ceny zájazdu. Poukaz pripravíme s menom obdarovaného i s vyznačením toho, kto zájazd venuje.

Detské tábory

Detské tábory

Prázdniny v znamení nezabudnuteľných dobrodružstiev, plné prekvapení, nových priateľov, skvelej zábavy a hier, výbornej nálady uprostred nádhernej prírody. Tábory sú vyvážené zábavnými, náučnými, environmentálnymi, športovými a tvorivými aktivitami a rozvíjaním vzťahu k prírode. V našej ponuke sú letné detské tábory, jarné detské tábory a silvestrovské detské tábory. Na objednávku Vám zabezpečíme školy v prírode, školské výlety i lyžiarske kurzy.

Aktuality

Oznam

30.3.2020 - Dobrý deň vážení klienti,  ...

Balíte sa na dovolenku

17.5.2011 -  Pripravili sme pre vás interaktívny zoznam vecí, ...

BANNER: Nezabudnite zabaliť na dovolenku

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 26,67 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,56 HRK
Turecká lira  EUR 7,68 TRY
Americký dolar  EUR 1,12 USD

Zobraziť viac

Reklama

BANNER: Roncor BANNER: Firex Slovakia BANNER: RAYS, s.r.o. BANNER: Klima PLUS VP managment, s.r.o.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
↑ Nahor