Výsledky hľadania
Doprava:  |
Termíny od: 01.09., 9 dňové
|
Strava: bez stravy |
|
odlet: Praha |
|
01.09.2026
|
9 dní
|
Last Minute
|
2 459 €
|
+0 €
|
odlet: Praha
|
|
Prehliadka Niagarských vodopádov - prírodného divu, ktorý si prezrieme z kanadskej, prípadne aj z americkej strany. Prehliadka Toronta, ktorá tiež zahŕňa návštevu štíhlej veže CN Tower a jej vyhliadkovej galérie (335 m) s nádherným výhľadom na mesto a obrovské jazero Ontario. Prehliadka hlavného mesta Kanady, Ottawy a jeho najatraktívnejších miest. Navštívime aj Québec a Montreal.
Doprava:  |
Termíny od: 13.11., 15 dňové
|
Strava: raňajky |
|
odlet: Budapešť, Viedeň |
|
13.11.2025
|
15 dní
|
Last Minute
|
1 707 €
|
+790 €
|
odlet: Viedeň, Budapešť
|
|
Taiwan nie je len o pamiatkach – je to o ľuďoch, ktorí sú srdeční, hrdí a pohostinní. Je to o gastronómii, ktorá je pre domácich vášňou a ktorá vás vtiahne do sveta chutí od pouličných špecialít až po vychýrené pokrmy ocenené v Michelin sprievodcoch. Počas tejto cesty spoznáte Taiwan od severu až po juh – jeho históriu, prírodu, moderné mestá aj skryté zákutia.
Doprava:  |
Termíny od: 27.11., 6 dňové
|
Strava: raňajky |
|
odlet: Viedeň |
|
27.11.2025
|
6 dní
|
Last Minute
|
1 995 €
|
+550 €
|
odlet: Viedeň
|
|
Japonská spoločnosť je vo všetkom iná ako naša. Nad mnohými vecami sa nám v Japonsku bude rozum zastavovať. Sebavedomý a tvrdo pracujúci národ s jedinečnou izolovanou kultúrou. Miesta, kde sa stretávajú ultra moderné veci s tisícročnými tradíciami a fungujú. Zoznámime sa s japonskou presnosťou, citom pre detail a zmyslom pre vkus. Poradíme Vám špičkové reštaurácie, kde sa stiera hranica medzi jedlom a umením.